Z médií

Od pondělí 20.5. do čtvrtka 24.5.2013 od 14:20 jste mohli po celý týden slýchat našeho designéra Ondru Borovce v miniseriále o bydlení. Mohli jste se tak dozvědět co dnes frčí, jaké jsou největší prohřešky domácností, jak designér pracuje a nebo povídání ze zákulisí pořadu Jak se staví sen, v kterém Ondra plní sny rodinám toužící po lepším a novějším bydlení. Ostatně, poslechněte si to sami. 

 

PONDĚLNÍ ROZHOVOR                       ÚTERNÍ ROZHOVOR                       STŘEDEČNÍ ROZHOVOR                       ČTVRTEČNÍ ROZHOVOR


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz