Návrh a realizace bytu v Náchodě

    Pan Milan se stěhoval do nového bytu a potřeboval pomoc s rekonstrukcí i návrhem. Proto se obrátil na naše studio abychom mu pomohli. Návrh nechal pan Milan na našem designerovi, neboť měl absolutní důvěru v jeho zkušenosti. Snad při navrhování koupelny a WC měl pan Milan jasno, líbí se mu kombinace modré a bílé. Byt 4+1 byl krásný a prostorný, pro mladý pár byl ideální, dokonce mohli nabídnout návštěvám vlastní pokoj, který sloužil i jako případná prádelna nebo druhá pracovna pro partnerku. Hlavní pracovna byla v obývacím pokoji.

    Byt dále zahrnoval návrh kuchyně, ložnice, hostinského pokoje a velké vstupní haly, kde chtěl zákazník dopřát pohodlí i svým kočičím miláčkům. V hale se tak nacházel botník,  prádelní skříň s prostorem pro třídění špinavého prádla, prostor pro pračku a integrované kočičí WC, které nerušilo dojem z celé místnosti. Hlavním prvkem však bylo kočičí škrabadlo a prolézačka. V koupelně byl dominantním prvkem odkrytý světlík dozděný luxferami, které byly prosvětleny led páskami. Navodili jsme tak velmi příjemný a romantický dojem. To samé se zopakovalo i na WC. Posuďte sami, zda se vše podařilo.

VIZUALIZACE

REALIZACE

„Jsem absolutně spokojený, byt je luxusní. Všem se moc líbí.”

pan Milan F.


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz