Dětský pokoj pro Karolínku a Honzu

    Paní Radka za designérem Ondrou Borovcem přišla s požadavkem, aby jejich spolupráce byla tajná, neboť chce doma děti i manžela překvapit. Karolínka už začíná dospívat a miluje koně, proto by jí ráda překvapila a odměnila novým pokojíčkem. Naopak syn Honza už je dospělý a u rodičů je vždy jen přechodně, proto chtějí jeho pokoj využít i jako pokoj pro hosty. Jelikož se jedná o atypickou dřevostavbu, mají oba pokoje jednu stěnu vysokou a strop je šikmý. Designérovi Ondrovi přišla škoda v pokoji pro Káju nevyužít vysoké stěny. Proto je hlavním prvkem místnosti patro, kde je situováno spaní. Pokojíček nám tak narostl o jednu další využitelnou plochu a tím nám v přízemí vznikl dostatečný prostor pro pracovní stůl a miniobýváček na holčičí schůzování. Šatní skříně slouží zároveň jako schody pro přístup do patra. I pro leguánku Julču se našlo místo.

    Naopak do pokoje Honzy, který nebude tak často obsazený, bylo potřeba umístit vysokou šatní skříň, kterou chce rodina využívat společně. Na vysokou stěnu jsme navrhli vysokou šatní s posuvným žebříkem pro přístup do horní části, která by byla jinak obtížně přístupná. V pokoji chtěla paní Radka potěžit plakáty oblíbených hudebních skupin, pro které se vytvořilo speciální místo nad lůžky s úložným prostorem. Doufáme, že Vám budeme moci již brzy nabídnout fotografie z realizace obou pokojů.

 

VIZUALIZACE

„Ondro, pokojíček je nádherný, Káje se návrh moc líbí a moc Vás pozdravuje. Už se těší, aby bylo vše hotové”

paní Radka Š.


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz