Londýn v dětském pokoji

    Při návrhu dětského pokoje pro Jendu bylo jeho přání rozhodující. Chtěl v pokoji New York nebo Londýn. Použili jsme tedy námět Londýna a britské vlajky, což bylo mladému pánovi bližší. Nábytek do pokoje je navržený z laminátu, který je do dětského pokoje nejvhodnější z hlediska odolnosti a údržby. Hlavní barvy jsou modrá a bílá, což vychází z barevnosti britské vlajky. Modrá se ke klukovi hodí lépe než červená. Dalším důležitým požadavkem bylo velké množství úložného prostoru. To se podařilo pomocí vestavěné stěny s postelí, kde se dá využít každý kout. Úložný prostor je i pod širokou postelí. Na protější straně je pracovní stůl pro školáka a prostory na uložení učení i školních pomůcek. Zbýval už jen motiv Londýna na fototapetě, dále křesílko, truhla a koberec s motivem vlajky. Návrh se líbil hned při první prezentaci a nebyly nutné další úpravy.

    Diky tomu k návrhu a realizaci přibyla předsíň, kterou klienti chtěli více reprezentativní a z kvalitních materiálů. Projděte si vizualizace i fotky realizace, do jaké míry se nám požadavky podařilo splnit. V současné době probíhá realizace předsíně, výsledek v podobě fotografií pro Vás připravujeme.

VIZUALIZACE

REALIZACE

„Pokojíček je bomba a obava z toho, aby byla realizace totožná s vizualizacemi byla zbytečná. Proto jsme se rozhodli i pro návrh předsíně. S prací pana Borovce jsme spokojeni, protože na čem jsme se dohodli, to platilo.”

paní Květa P.


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz