Návrh a realizace bytu v Pardubicích

    Při první schůzce bylo přání zákazníka jasné. Rád by spojil oddělenou kuchyň s obývacím pokojem. Paní kuchařka snila o kuchyňském ostrůvku, který se ale do původní kuchyně nevešel. Navíc nemohla při své práci komunikovat s návštěvou, proto by situaci ráda změnila. Na řadu tedy přišlo bourání nenosných příček, změna rozvodů eletřiny, vody a odpadů. Díky tomu, jsme získali velký prostor, kde jsme mohli umístit kuchyňský ostrůvek, který odděloval obývají a jídelní část. Na nerovné stropy pak nově přibyly SDK podhledy, v kuchyni s vestavnými svítidly. Součástí projektu bylo i zpracování ostatních místností - vstupní haly, ložnice a studentského pokoje pro dvě mladé slečny.

    Výsledkem byl elegantní a funkční interiér, který byl jednotný a splnil všechny požadavky zákazníka. A díky absolutní spokojenosti jsme se zákazníkem spolupracovali dále i na návrhu a realizaci jeho společnosti, s kterou se máte možnost na našich stránkách také seznámit.

VIZUALIZACE

REALIZACE

„Jsme moc spokojeni, výsledek je úžasný. Moc se nám to líbí. I vzájemná spolupráce probíhala bez broblémů.”

pan Milan L.


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz