O nás

ZAMĚŘENÍ STUDIA

Zaměřujeme se na interiérový design. Zrealizujeme návrh interiérů v 3D programu. Jinak řečeno, vymodelujeme budoucí interiér v počítači tak, že výsledkem bude obrázek k nerozeznání od fotografie. Dále připravíme výkresy pro výrobu atypického nábytku.

Pokud s námi budete spokojeni, zrealizujeme přeměnu - přestavbu Vašeho interiéru na klíč. Zařídíme vše od stavebních prací, výběru nábytku nebo jeho výrobu, až po konečné úpravy a doplňky. To vše ve velmi krátkém čase a pod dohledem designéra.

Realizujeme atypické interiéry. Jak moderní, tak klasické nebo historické. Sledujeme nové trendy jak na internetu, tak na světových výstavách a veletrzích. Pravidelně publikujeme v časopisech, rozhlase, televizi a internetu.

To jsme my, ANDY DESIGN s.r.o.

 

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, proto se snažíme spolupráci řešit v co nejkratším termínu a s individuálním přístupem ke každému klientovi. Jsme tak schopni „ušít interiér“ každému na míru, neboť každý má rád svůj styl a osobitost v bydlení. Proto máme možnost při realizaci nabídnout produkty vlastní výroby, nebo pracovat s výrobky českých i zahraničních výrobců.

To jsme my, ANDY DESIGN s.r.o.

 

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Naše služby vyhledávají zákazníci, kteří očekávají od svého domova pohodlí, originální interiér a jeho maximální využití. Proto jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Potřebujete poradit s dekorací do interiéru, částečnou rekonstrukcí nebo pouze návrhem interiéru? Jste plně zaměstnáni a nemáte čas řešit zařizování interiéru a následnou realizaci? Řešíte koupi novostavby a dispozice od developera Vám nevyhovují? Využijte možnosti spolupráce s naším zkušeným designerem Ondřejem Borovcem a jeho realizačním týmem. Postarají se o vše potřebné. Sjednejte si proto nezávaznou schůzku ještě dnes.

+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz