Jak se staví sen

   Interiér jsme se snažili koncipovat jako vzdušný a moderní. Výraznější barvy jsme doplnili obkladovým páskem v designu štípaného kamene, který celou koncepci dostatečně zateplil. Netradičním prvkem v interiéru se stal sádrokartonový panel, do kterého jsme zapustili televizi a její příslušenství. Panel probíhá dále do stropu, kde slouží jako základna pro led-diodové osvětlení a bodovky. Zároveň jsme jej použili jako rampu pro nepřímé nasvětlení stropu a také pro zápustné bodovky, které bychom do klasického stropu dát nemohli.

   Dominantou prostoru je pak bezesporu velká luxusní sedací souprava se sklopnými opěráky. Celou stěnu za pohovkou jsme se rozhodli obložit cihličkami. Protější stěna je pak kontrastně otapetovaná výraznou fialovou tapetou s geometrickým vzorem. Na podlahu jsme umístili celoplošný koberec ve fialové barvě a doplnili jsme jej o kusový koberec k pohovce. Nechybí samozřejmě moderní konferenční stolek a sestava úložných skříněk vedle pohovky v dekoru bílém. Nepěkné topení jsme nechali natřít do barvy stěny a okna jsme doplnili stříbrnou pro zútulnění.

   Dodali jsme také samozavlažovací květináče s květinami a spoustu zajímavých doplňků. V interiéru je kontrast ledově bílé barvy, bílé barvy ve vysokém lesku a fialové. Prostor zjemňují cihličky ve smetanové barvě a doplňky.


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz