Jak se staví sen

   Pro ložnici jsme zvolili svěží zelenou barvu v kombinaci s tlumícím a příjemným odstínem šedé. Nábytek v nadčasovém a elegantním bílém odstínu a podlaha evokující svou kresbou přírodní vzhled vytváří kontrast se skleněným obkladem stěny za postelí a výraznější tapetou od německého designéra Larse Contzena. Útulnost pokoje zajišťuje LED diodové osvětlení po celé šířce stěny za lůžkem a drobné doplňky. Jejich výběr nebyl náhodný, vsadili jsme na designové evergreeny, jako jsou například doplňky od světoznámého designéra Philippa Starcka. Bonbonkem je pak LCD televizor zavěšený na nosném sloupu uprostřed místnosti.

   Dětský pokoj jsme se snažili zařídit účelně, ale s ohledem na současný věk malého Matyáše. Zohlednili jsme dosavadní zvyklosti – prozatím synek spí s maminkou, a proto jsme umístili pod jeho „dospělácké“ samostatné lůžko ještě druhé, výsuvné. Zatím jej může využívat maminka a do budoucna bude sloužit kamarádům. Základní barvou nábytku v dětském pokoji je opět bílá, doplněná o barevné plochy a veselou grafiku, která může být později snadno odstraněna. Ani dětský pokoj jsme neochudili o designovou ikonu – stoličku slona. Podlaha v dětském pokoji je stejná jako v ložnici, abychom zachovali jednotný ráz podkroví. Jen jsme ji trochu přizpůsobili dětským potřebám. 

 

Odkaz na video: play.iprima.cz


+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz