Jak pracujeme

Nabízíme možnost konzultací o bydlení, návrhy interiérů, částečné i kompletní rekonstrukce bytů.

Následně se designer se zákazníkem spojí prostřednictvím telefonu nebo emailu, kde se podrobně seznámí s jeho požadavky na rozsah spolupráce.

Poté provedeme digitalizaci podkladů aktuálního stavu dispozic, vytvoříme nové dispozice a samotný návrh interiéru, který má zákazník možnost připomínkovat. Na základě těchto připomínek aktualizujeme podklady až do plné spokojenosti zákazníka.

Výběr použitých zařizovacích prvků jako je sedací nábytek, koberce, tapety, světla atd., má zákazník možnost dle svého vkusu také ovlivnit.

Samozřejmostí je i autorský dozor v případě zájmu o realizaci návrhu interiéru. Zákazník tak může v klidu řešit své povinnosti a realizaci interiéru může svěřit do rukou zkušených odborníků, kteří se mu postarají o dodání částečně nebo kompletně zařízeného interiéru.

Pokud má potencionální zákazník zájem o návrh a realizaci interiéru, může zaslat poptávku pomocí emailu.

Designer se domluví na osobní schůzce přímo doma u zákazníka, kde dojde k zaměření daného prostoru a seznámení se s přesnými požadavky na vybavenost, barvy, styl požadovaného interiéru atd.

Návrhy prezentujeme pomocí realistických 3D vizualizací, díky kterým má zákazník absolutní představu o tom, jak bude interiér v případě realizace vypadat.

Součástí jsou i výkresy případných stavebních změn, rozvodů elektra, odpadů, vodoinstalací, schématické a rozměrové výkresy atypického nábytku apod. Vytvoříme tedy kompletní projekt a návod, podle kterého pak naši řemeslníci samotný návrh a nábytek zrealizují a vyrobí na klíč.

+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz