Blog

Ondřej Borovec: Pořad Jak se staví sen dělá reklamu všem designérům

Ondřej Borovec: Pořad Jak se staví sen dělá reklamu všem designérům

22.07.2013

Sešli jsme se v designovém studiu, kde pracuje. Ondřej Borovec dorazil trochu později. Vyzvedával podpisové fotografie. „Lidé si sem píší o podpis,“ usmíval se zájmu, který vzbuzuje díky pořadu Jak se staví sen.  V něm působí ve dvojici společně s kolegou Markem Poddaným a každou sobotu v podvečer se střídají s dalšími designérskými dvojicemi u projektů, které mají za úkol změnit interiéry českých domácností k lepšímu.

   

Zobrazit více
Drobné doplňky do Vašeho bydlení

Drobné doplňky do Vašeho bydlení

2.11.2013

Kdo by v dnešní době nechtěl mít moderní interiér, designově poskládaný na jedničku. Ačkoliv se to může zdát jako finančně velice náročná proměna, dá se i z obyčejného bytu různými drobnými doplňky a vychytávkami udělat výjimečný, ojedinělý a moderní prostor, do kterého se budete vracet s radostí.

Zobrazit více

+420 723 955 450
+420 608 974 817

MgA. Ondřej Borovec

Patří k nejvýraznějším osobnostem bytového a interiérového designu u nás. Do povědomí se dostal nejen návrhy interiérů, ale hlavně účinkováním v pořadu TV Prima Jak se staví sen. V tomto seriálu o bydlení splnil sen hned několika rodinám. Ve velmi krátkém čase realizoval proměny starých interiérů v nové – moderní.
Design vystudoval hned na dvou vysokých školách se specializací na produktový a průmyslový design.
Zpočátku se zaměřil na automobilový design především italských značek, později na architekturu Franka Loyda Wrighta a produkty denního použití.

„Moje práce designéra je různorodá, vedle produktů a interiérů jsem se zaměřil i na zahradní architekturu, okrasné zahrady a jezírka. Své vědomosti a inspiraci čerpám na pravidelných světových veletrzích a výstavách. Spolupráci na pořadu Jak se staví sen vnímám jako možnost oslovit širší skupinu lidí. Mohu tak ukázat, že design není jen pro někoho, ale pro všechny, protože není všechno zlato, co se třpytí.“

Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností:

Váš e-mail:

Telefon:

Poznámka k poptávce:

© ANDY DESIGN 2018 - Naši Partneři | Geneweb.cz